Moře u Mělníka

5.7.2022
23:00
10.7.2022
ZRUŠENO
Mělnická náplavka
Mapa
Popis

Program již třetího ročníku festivalu pro celou rodinu se rozšiřuje na pět dní a ještě více bude tentokrát akcentovat kulturní složku. Představení, ať už divadelní či hudební, se budou odehrávat ve stanech, na náplavce i na divadelní lodi Tajemství, která bude kotvit přímo na náplavce.

Největší atrakcí letošního ročníku bude autorské představení Divadla bratří Formanů s názvem Deadtown, které se pohybuje na pomezí divadla a němého filmu. Inscenace diváky vtáhne do děje dobrodružného příběhu a přenese je do prostředí Divokého západu. Ani tentokrát návštěvník nevstoupí jen do divadla, ale ocitne se v originálním, pouze pro toto představení vytvořeném světě. V příběhu se objeví typický saloon s lacinými kabaretiéry, cirkusáky, posedlými iluzionisty, ošlehanými pistolníky a krásnými nespoutanými ženami.

Přímo na náplavce přistane také vesmírná loď, kde čeká na malé i velké návštěvníky napínavé meziplanetární cestování kosmonauta Juriho objevujícího nové planety. V autorském představení Giorgia Bertolottiho a Petra Formana plném nečekaných událostí je publikum speciální posádkou vybranou právě pro toto dobrodružství, divák se tak cítí být součástí opravdové cesty vesmírem.

Hlavním dnem festivalu bude sobota 9. července, kdy se opět po roce Mělnická náplavka přemění na přímořský přístav plný exotických chutí a vůní. Atmosféru dotvoří bohatý doprovodný program, koncerty, kejklíři, tvůrčí dílny pro děti a rodinná divadelní představení na lodi Tajemství. V rámci doprovodného programu Vás čekají ukázky live cooking na speciální gastro scéně od mistrů svého řemesla. Těšit se můžete i na finalisty soutěže MasterChef Česko! Na břehu budou pro návštěvníky připraveny stánky s mexickými dobrotami, rolovanou zmrzlinou, grilovanými rybami, asijskými specialitami, španělskou paellou a dalšími středomořskými specialitami. Chybět nebude ani pláž a bary s míchanými alko i nealko drinky.

Vstup na food festival je zdarma.

Bližší informace včetně programu a odkazu na předprodej vstupenek naleznete zde: https://melnickanaplavka.cz/program-more-u-melnika-2022/

Odkazy
FBWEB
Poradatel
Město Mělník, Epoque events, Divadlo bratří Formanů
Sdílejte s přáteli
No items found.