Energie pro kulturu

4.8.2022
10:00
5.8.2022
ZRUŠENO
Mělnická náplavka
Mapa
Popis

Program:

Čtvrtek 4.8.:
divadlo Koloběžka
IQlandia
Nové divadlo Mělník
Partička

Pátek 5.8.:
DFS Jarošáček
Kašpárek v rohlíku
Baťa & Kalábůf něžný beat
Aneta Langerová
-------------

Hudebně-divadelní festival Energie pro kulturu, který vznikl za účelem podpořit živou kulturu, umělce a umělecké vzdělávací instituce během covidové pandemie se podívá do Mělníka! Těšit se můžete na Anetu Langerovou či Partičku.

Festivalový program je složen ze dvou hlavních částí, jeden den je věnovaný převážně hudbě, druhý divadlu. „Akce je ale zajímavá především tím, že se na jednom pódiu potkávají začínající regionální umělci a umělci již známí. Pro mnohé lokální interprety je to úplně nová zkušenost, zahrát si na velkém zvuku i podiu vedle velkých osobností,“ komentuje Robin Fritzen hlavní benefit regionálních akcí.

Festival se navíc snaží následovat a ukazovat veřejnosti světové trendy festivalové kultury, jako je třídění odpadu, udržování „zero waste“ etiky a představovat současné technologie, které posouvají festivalový zážitek na moderní úroveň. Ideálně se tak propojuje s novým směřováním Skupiny ČEZ, která letos na jaře spustila kampaň Čistá Energie Zítřka, zaměřenou mimo jiné právě na využívání čistých moderních technologiích a energie šetrné k životnímu prostředí.

Festival je zdarma – nepotřebujete tedy rezervace, lístky ani QR kódy, jen váš čas!

Odkazy
FBWEB
Poradatel
ČEZ
Sdílejte s přáteli
No items found.